ROAD SK

Dodávateľ obalových materiálov a páskovacej techniky.

O nás

Stabilný partner so skúsenosťami

“Pracujeme tvrdo na to, aby sme prinášali inovácie do hyperkonkurenčného prostredia a dokázali uspokojiť každú požiadavku zákazníka. Je to náročná úloha, ale od začiatku dbáme na kvalitu výrobkov a služieb. Dúfame, že naše výsledky sú viac nez veľavravné.”

ROAD SK, s.r.o. je stabilným partnerom s bohatými skúsenosťami v oblasti obalových materiálov a páskovacej techniky. Od roku 2000 pôsobíme na slovenskom trhu a ponúkame širokú škálu výrobkov a služieb, ktoré uspokojujú potreby našich zákazníkov v domácom aj zahraničnom prostredí. Naša spoločnosť sa neustále rozvíja a prispôsobuje sa meniacim sa požiadavkám trhu, pričom kladieme dôraz na kvalitu a zákaznícku spokojnosť.

História

Stabilný partner so skúsenosťami

”Výsledky sme nedosiahli zo dňa na deň. Aj keď boli dni horšie, aj lepšie, sme vďační každému nášmu zamestnancovi za tvrdú prácu, ktorá teraz prináša živobytie vyše dvadsiatim pracovníkom našej spoločnosti.”

Spoločnosť ROAD SK, s.r.o. bola založená v roku 2000 a odvtedy pôsobí na slovenskom trhu ako dodávateľ obalových materiálov a páskovacej techniky. Vďaka individuálnemu prístupu a kvalitnému riadeniu si spoločnosť vybudovala pevné obchodné vzťahy s mnohými spokojnými zákazníkmi a dodávateľmi nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Vízia

Stabilný partner so skúsenosťami

“Našim poslaním je vybudovať podnik, ktorý bude nielen prosperovať, ale zanechá za sebou výsledok práce, za ktorý sa nebudeme hanbiť!”

Spoločnosť ROAD SK, s.r.o. pokračuje v raste podielu na trhu a dodržiava zásadu čo najvyššieho uspokojenia potrieb zákazníkov. Nezabúda však na hodnoty a dôležité témy meniace naše paradigmy. V záujme zachovania zodpovedného a udržateľného sveta spoločnosť neustále prispôsobuje výrobné procesy a používané materiály.

Služby

Dodávateľ obalových materiálov a páskovacej techniky.

ŠPEDÍCIA
A LOGISTIKA

Optimalizovaný proces koordinácie prepravy vyrobeného tovaru z našich skladových priestorov do rúk zákazníka zabezpečujeme prostredníctvom vlastného vozového parku, poprípade prostredníctvom kuriérskych spoločností. Dodávame do 2 dní podľa dostupnosti tovarov.

VÝROBA
NA MIERU

Na základe špecifikácie od zákazníka dokážeme produkt vyrobiť podľa presne definovaných parametrov a iných špecifikácii. Vďaka strojovému vybaveniu zabezpečujeme výrobu konkrétnych produktov sériovo alebo v prípade potreby v menších množstvách.

SKLADOVÉ
HOSPODÁRSTVO

Disponujeme modernými skladovými priestormi, vďaka ktorým vieme pre zákazníkov zabezpečiť dočasné uskladnenie zásob pre rýchlu dostupnosť tovarov. Náš skladový informačný systém zabezpečuje spoľahlivú identifikáciu a následnú expedíciu objednávok.

ZÁKAZNÍCKY
SERVIS

Obchodní zástupcovia zabezpečujú nepretržitú starostlivosť o potreby zákazníkov. Spravidla si zakladáme na kvalitne vypracovaných požiadavkách. Snažíme sa maximálne personalizovať komunikáciu a proces od ponuky k realizácii predaja prebieha do pár hodín.