Naše produkty

Dodávateľ obalových materiálov a páskovacej techniky.

Lepiace Pásky

Lepiace pásky od Road SK sú vyrobené z kvalitného polypropylénu a sú ideálnym riešením pre balenie rôznych produktov, vrátane balíkov, krabíc a fólií. Naše pásky sú odolné voči vlhkosti a teplote, čo z nich robí spoľahlivý upevňovací materiál pre rôzne typy prác. Pre jednoduchšiu manipuláciu s lepiacimi páskami odporúčame používať naše odvíjače. Ponúkame širokú škálu lepiacich pások, vrátane štandardných, krepových, s potlačou a špeciálnych, ktoré sú určené pre rôzne použitie. Obľúbené sú najmä v internetových obchodoch, kde slúžia na efektnú prezentáciu a identifikáciu vašej spoločnosti priamo na balení. Preskúmajte našu širokú ponuku a nájdite ideálnu lepiacu pásku pre vaše potreby.

obr. produktu

Štandardná lepiaca páska

Štandardná lepiaca páska je určená k lepeniu rôznych druhov krabíc prípadne iného tovaru. Samolepiaca páska ( niekedy nazývaná aj ,,izolepa” ) má veľmi jednoduché a všestranné použitie. Štandardné lepiace pásky sú vhodný a cenovo dostupný obalový materiál zabraňujúci vlhkosti a teplote poškodiť výrobky. Baliaca páska je ideálna taktiež pre balenie rôznych balíkov.

obr. produktu

Krepová a maskovacia lepiaca páska

Maskovacia a krepová baliaca páska poskytuje všestranné použitie: vyznačenie maľovanej plochy; ochrana líšt pred znečistením; fixácia ochranného igelitu alebo lepenkového papiera; a pod. Veľkou výhodou maliarskych pások je ich ľahká odstrániteľnosť a tiež to, že po ich odstránení nezanechávajú žiadne stopy po lepidle na povrchu.

obr. produktu

Lepiaca páska s potlačou

Efektná prezentácia a identifikácia Vašej spoločnosti priamo na balení. Obľúbený produkt najmä pre internetový obchod - najjednoduchší spôsob ako upozorniť, prípadne informovať príjemcu ako má postupovať pri preberaní zásielky. Vhodný nosič reklamy a firemných označení, alebo dôležitých upozornení pre prepravcu.

obr. produktu

Lepiaca páska na podlahy - PVC

Podlahové PVC lepiace pásky ( niekedy nazývané aj vyznačovacie alebo signalizačné) sú určené najmä k označovaniu priestorov, zariadení a rôznych iných zón na pracovisku. Taktiež slúžia na identifikáciu materiálu kde sa vyžaduje vysoká odolnosť resp. pevnosť vyznačovacej pásky, veľmi dobrou priľnavosťou na rôzne typy povrchov (aj znečistených), rovnomerným a tichým odvíjaním pre pohodlnú prácu, používa sa napríklad na označovanie káblov.

obr. produktu

Špeciálne lepiace pásky

Lepiace pásky ponúkajú rôznorodé využitie naprieč všetkými priemyselnými a výrobnými odvetviami. Obojstranná lepiaca páska, montážna PVC páska, strieborná lepiaca páska, tzv. Duct tape, či ľudovo povedaná Izolepa patria medzi fixačné pomôcky nevyhnutné kedykoľvek, kdekoľvek a pričomkoľvek. Vo výrobnej a distribučnej ponuke sú poskytované špeciálne lepiace pásky používané pri fixácii všetkých druhov balení a obalových produktov, pri balení tovarov pri preprave a predaji, pri stavebných prácach, či pri zefektívňovaní práce.