Naše produkty

Dodávateľ obalových materiálov a páskovacej techniky.

Lepiace Pásky

Lepiaca páska je vyrobená z polypropylénu a je vhodná k baleniu rôznych balíkov, krabíc, fólií a iných obalov a používa sa ako vhodný materiál pri všetkých typoch práce .Taktiež je odolná voči vlhkosti a teplote, čo z lepiacich pások robí vhodný upevňovací materiál. Pre jednoduchšiu manipuláciu s lepiacimi páskami odporúčame používať odvíjač.

obr. produktu

Štandardná lepiaca páska

Štandardná lepiaca páska je určená k lepeniu rôznych druhov krabíc prípadne iného tovaru. Samolepiaca páska ( niekedy nazývaná aj ,,izolepa” ) má veľmi jednoduché a všestranné použitie. Štandardné lepiace pásky sú vhodný a cenovo dostupný obalový materiál zabraňujúci vlhkosti a teplote poškodiť výrobky. Baliaca páska je ideálna taktiež pre balenie rôznych balíkov.

obr. produktu

Krepová a maskovacia lepiaca páska

Maskovacia a krepová baliaca páska poskytuje všestranné použitie: vyznačenie maľovanej plochy; ochrana líšt pred znečistením; fixácia ochranného igelitu alebo lepenkového papiera; a pod. Veľkou výhodou maliarskych pások je ich ľahká odstrániteľnosť a tiež to, že po ich odstránení nezanechávajú žiadne stopy po lepidle na povrchu.

obr. produktu

Lepiaca páska s potlačou

Efektná prezentácia a identifikácia Vašej spoločnosti priamo na balení. Obľúbený produkt najmä pre internetový obchod - najjednoduchší spôsob ako upozorniť, prípadne informovať príjemcu ako má postupovať pri preberaní zásielky. Vhodný nosič reklamy a firemných označení, alebo dôležitých upozornení pre prepravcu.

obr. produktu

Lepiaca páska na podlahy - PVC

Podlahové PVC lepiace pásky ( niekedy nazývané aj vyznačovacie alebo signalizačné) sú určené najmä k označovaniu priestorov, zariadení a rôznych iných zón na pracovisku. Taktiež slúžia na identifikáciu materiálu kde sa vyžaduje vysoká odolnosť resp. pevnosť vyznačovacej pásky, veľmi dobrou priľnavosťou na rôzne typy povrchov (aj znečistených), rovnomerným a tichým odvíjaním pre pohodlnú prácu, používa sa napríklad na označovanie káblov.

obr. produktu

Špeciálne lepiace pásky

Lepiace pásky ponúkajú rôznorodé využitie naprieč všetkými priemyselnými a výrobnými odvetviami. Obojstranná lepiaca páska, montážna PVC páska, strieborná lepiaca páska, tzv. Duct tape, či ľudovo povedaná Izolepa patria medzi fixačné pomôcky nevyhnutné kedykoľvek, kdekoľvek a pričomkoľvek. Vo výrobnej a distribučnej ponuke sú poskytované špeciálne lepiace pásky používané pri fixácii všetkých druhov balení a obalových produktov, pri balení tovarov pri preprave a predaji, pri stavebných prácach, či pri zefektívňovaní práce.