Naše produkty

Dodávateľ obalových materiálov a páskovacej techniky.

Samolepiace fólie

Samolepiaca fólia zabezpečuje ochranu pri manipulácii tovarov, preprave rôznych typov výrobkov naprieč všetkými výrobnými segmentami a pomáhajú maximalizovať nedotknutý stav rôznych typov povrchov. Vlastnosťami samolepiacich fólií sú predovšetkým dokonalá priľnavosť na materiály podľa požiadaviek zákazníka.

obr. produktu

Samolepiaca fólia na sklo

Samolepiaca fólia na sklo je ideálny ochranný obalový materiál pre ochranu skla, sklenených výrobkov a okien. Zásluhou lepivej vrstvy sa fólia počas prepravy a inštalácie neodliepa a ochraňuje výrobkov až do doby strhnutia spokojnými zákazníkmi.

Viac informácií ikona sipky
obr. produktu

Samolepiaca fólia na nábytok

Samolepiaca fólia na nábytok sa používa na ochrannu v nábytkárskom priemysle dlhodobo a vďaka účinnosti, vysokého stupňa ochrany a jednoduchej manipulácia môže byť samolepiaca ochranná fólia použitá na olepenie nábytku z rôznych druhov materiálov, dverí a využíva sa aj pri rekonštrukciách.

Viac informácií ikona sipky
obr. produktu

Samolepiaca fólia na stavbu

Samolepiaca fólia na stavbu prostredníctvom všestranného využitia patrí medzi najpoužívanejšie ochranné materiály pri realizácii nových stavebných a rekonštrukčných činností. Výhodou samolepiacich fólií určených na stavbu je rôznorodosť materiálov, na ktoré sa fólia nalepuje.

Viac informácií ikona sipky